Rezervační systém WordPress – TOP rezervační pluginy

13/04/2022

rezervační systém pro wordpress top rezervační pluginy

 

Potřebujete na svém webu vytvořit rezervační systém? Možností je spousta… Ale co tedy vlastně vybrat?
V novém videu si společně ukážeme přehled mých nejoblíbenějších rezervačních systémů pro WordPress. Příjemnou podívanou! 🙂

rezervační systém calendly

1. Calendly

Calendly je velice praktický a jednoduchý rezervační systém pro web. Osobně ho na svém webu nejvíce používám pro rezervaci schůzek a hovorů. Calendly lze na web jednoduše vložit pomocí předpřipraveného kódu, který zkopírujete.

rezervační systém pro wordpress
2. Rezervační systém Bookly

Tento rezervační plugin je nabitý tunou funkcí. Bookly Nabízí integrované platby za rezervaci předem, SMS notifikace a široké nastavení pro vlastní služby (dle potřeby).  Dá se v něm nastavit v podstatě cokoliv a hodí se skoro pro každé odvětví (od gastronomie až po soukromé ordinace).  Je k dostání jak ve free verzi, tak i v placené variantě.

rezervační plugin wp booking
3. WP Booking

Skvělý rezervační plugin, který je oproti bookly o něco jednodušší. Implementace je jednoduchá a bohatě postačí pro většinu případů. WP Booking mohu osobně doporučit.

rezervační systém

4. JetBooking/Crocoblock

JetBooking je nejpokročilejší rezervační systém, na tomto seznamu. Nabízí perfektní integraci s Elementorem a ekosystémem pluginů Crocoblock.  Lze v něm vytvořit naprosto cokoliv. Dalším plusem je také skvělá podpora, komunita a desítky oficiálních návodů, jak vše krok po kroku nakonfigurovat.

plugin wpforms recenze

5. WpForms

WpForms je léty prověřený plugin, který je univerzální. Osobně ho využívám např. i na standardní formuláře na webu. Lze ho vnímat jako flexibilní alternativu k bookly se skvělou podporou a komunitou. Velkým plusem je rozhraní pluginu (editor formulářů) a možnost „naklikat“ si formulář jednoduše podle svého.

 

 

Potřebujete pomoct s webem?

Pojďme společně probrat i váš projekt. Třeba u šálku dobré kávy!

ondrej dusek webdesigner praha