Webdesigner Ondřej Dušek | Tvořím weby, které vydělávají

O mně

Zdravím, jsem Ondra

Pocházím z města věží (Prahy) a vytvořím vám web, o který úspěšně opřete vaše podnikání. Pracuje se se mnou dobře a držím dohodnutou cenu i termíny. Jsem praktik a jdu rád do hloubky. Každý web tvořím s důrazem na použitelnost a obchodní cíle.

Začínal jsem v nejmenované firmě jako „ajťák“. Práce s velkými klienty byla zajímavá, ale něco mi chybělo. Rychle jsem tehdy zjistil, že to není moje cesta. Chtěl jsem klientům pomáhat napřímo a nebál jsem se zodpovědnosti. Odejít na volnou nohu pro mě bylo velké rozhodnutí, ale zároveň jedno z nejlepších.

Dnes mám velké štěstí, protože moje práce je zároveň mým koníčkem. Mám za sebou řadu úspěšných webů, ale i rozjezd vlastní firmy. Koncem roku 2019 jsem s partou dobrých kamarádů založil značku hodinek Bergsmith, kde dodnes působím. Své know-how jsem posbíral od nuly a denně ho uplatňuji u svých klientů.

Jsem přesvědčený, že investice do mých služeb se vám vrátí.
Když si to nebudu myslet, povím vám to včas. Jestli si myslíte, že pro váš projekt budu prospěšný, napište mi.

ondřej dušek - web designer v praze
ondřej dušek - web designer v praze
buřty

Když jsem offline

Mám to štěstí, že mi moje profese umožňuje cestovat a plánovat si věci podle sebe. Rád poznávám nová místa, trávím čas v přírodě, nebo se učím něco nového.

Za rok už to bude 10 let, co jsem vzal poprvé do ruky kytaru. No a jelikož pracovně trávím dlouhé hodiny u počítače, pravidelně cvičím.  Člověk musí mít čistou hlavu.

Webové řemeslo pod pokličkou

Část mých znalostí můžete získat zcela zdarma.

Jak si vytvořit web sám bez nutnosti programování? Proč někde web stojí 10 tisíc a jinde zase 120 tisíc korun? Jak se ty weby vlastně dělají? Jako jeden z mála českých webdesignerů na YouTube aktivně tvořím videa o tvorbě webů a podnikání na volné noze. 

Lorem ipsum dolor?

placeholder 2
webdesigner praha

Budete se mnou spokojeni. Proč?

webdesigner praha

1. Dobře to dopadne

Protože mám ve všem pořádek a deadline je pro mě svatý. Na začátku si stanovíme jasná očekávání a cíle. To abyste věděli, že nekupujete zajíce v pytli. Dále vás provedu procesem tvorby krok po kroku. Budeme spolu pravidelně komunikovat a vše ladit. Výsledkem bude skvělý web, o který opřete své podnikání.

2. Nejsem korporát ani agentura. Jsem nezávislý freelancer.

To znamená, že budete celou dobu komunikovat s jediným člověkem, který má vše na starost - se mnou. Žádný obchoďák, žádná fabrika na weby bez duše. Za svou práci ručím vlastním jménem.

3. Vím, co funguje

K tomu mi nahráva řada úspěšných webů i rozjezd vlastní firmy. Do vašeho projektu vložím všechny ověřené postupy a znalosti, které denně využívám u sebe.

4. Máte vždy na výběr

Udělám vše pro to, aby se vám investice do webu maximálně vrátila. Pokud však budete mít pocit, že ve spolupráci nechcete pokračovat, můžete kdykoliv odstoupit. Momentem předání je celý web váš. Se mnou jste totiž volní.

bergsmith
akbalkova
cistezoubky
aryabengals
easyflora
bergsmith
akbalkova
cistezoubky
aryabengals

Chcete web, který nakopne váš byznys?