Ostatní služby

Web vám běží, ale něco není v pořádku? Nevíte, kde je zakopaný pes? Jako nezávislý webdesigner vám poskytnu pohled experta. Prozkoumám váš web od hlavy k patě. Odhalené chyby vám pak pomůžu opravit. Odhalte nedostatky na webu a přestaňte zbytečně ztrácet peníze!

Web je hotovoý, ale co teď? Spuštěním webu to zdaleka nekončí. O web je potřeba pečovat a rozvíjet ho. Jedině tak z něj dostanete maximum. Postarám se o hladký provoz webu. Zajistím správu obsahu a budu na vše dohlížet. Nechte svůj web běžet a růst s chladnou hlavou.

webdesigner praha

Budete se mnou spokojeni. Proč?

webdesigner praha

1. Dobře to dopadne

Protože mám ve všem pořádek a deadline je pro mě svatý. Na začátku si stanovíme jasná očekávání a cíle. To abyste věděli, že nekupujete zajíce v pytli. Dále vás provedu procesem tvorby krok po kroku. Budeme spolu pravidelně komunikovat a vše ladit. Výsledkem bude skvělý web, o který opřete svůj byznys.

2. Nejsem korporát ani agentura.
Jsem nezávislý freelancer.

To znamená, že budete celou dobu komunikovat s jediným člověkem, který má vše na starost - se mnou. Žádný obchoďák, žádná fabrika na weby bez duše. Za svou práci ručím vlastním jménem.

3. Vím, co funguje

K tomu mi nahráva řada úspěšných webů i rozjezd vlastní firmy. Do vašeho projektu vložím všechny ověřené postupy a znalosti, které denně využívám u sebe.

4. Máte vždy na výběr

Udělám vše pro to, aby se vám investice do webu maximálně vrátila. Pokud však budete mít pocit, že ve spolupráci nechcete pokračovat, můžete kdykoliv odstoupit. Momentem předání je celý web váš. Se mnou jste totiž volní.

Potřebujete pomoct s webem?

Nezávazná kalkulace webu

Zeptejte se. Odpovím co nejdříve.