Jak vytvořit web přes WordPress v roce 2024

16/09/2021

jak vytvořit web přes wordpress

 

Jak vytvořit web přes WordPress za pár minut?

V dnešní době už máme to štěstí, že web si můžeme poskládat jako stavebnici z Lega. A to doslova. Díky moderním pagebuilderům jako je Elementor svůj web můžete tvořit vizuálně pomocí drag & drop systému.

Všechny prvky si zkrátka poskládáte a změnít podle sebe. Nemusíte mít žádné technické znalosti, nebo být všeznalý kodér.

Tento jednoduchý návod pro začátečníky ve WordPressu Vám tvorbu webu ukáže krok po kroku, takže se naučíte, jak vytvořit web se šablonou Astra a s pagebuilderem Elementor.

Ověření domény pro WordPress web

Pokud se chystáte vytvořit svůj první vlastní web, určitě si zkontrolujte dostupnost domény. Stačí si doménu jednoduše ověřit na www.jaknaweb.net a postupovat podle videonávodu.

Videonávod jak vytvořit web přes WordPress

Nepotřebujete vědět nic a můžete být úplný začátečník. Po tomto WordPress návodu budete vědět jak tvořit celé weby, nebo vlastní domovskou stránku, která bude profesionální a bude vypadat skvěle.

V návodu nebudeme psát žádný kód, ani řešit technické složitosti. Využijeme síly WordPressu a web vytvoříme pomocí vizuálního editoru Elementor.

Webové stránky můžete tvořit pro své podnikání, portfolio, Blog, online E-Shop, nebo i pro své klienty. Způsobu použití a fantazii se meze nekladou. Pokud jste jednotlivec, nebo menší firma, tento WordPress tutoriál je pro Vás naprosto ideální.

Váš nový web bude také responzivní. To znamená, že po vytvoření webu přes WordPress bude Váš nový web vypadat stejně dobře na telefonu, tabletu i na počítači. Celý WordPress tutoriál je dělaný krok po kroku, takže vytvoření nového webu hravě zvládnete. Pokud budete následovat všechny kroky v tomto WordPress návodu, svůj nový web spustíte třeba ještě dnes!

Co se naučíte?

Nejdříve si představíme samotný WordPress. Poté si rychle řekneme něco o doméně a wehostingu. Jako další krok nás čeká instlace samotného WordPressu a SSL certifikátu. Díky tomuto návodu zvládnete nainstalovat WordPress na pár kliků. Dále si WordPress nastavíme a nainstalujeme všechny správné pluginy (zejména šablonu Astra a Elementor). Následně se rovnou pustíme do tvorby webu přes WordPress!

Zvolíme si vzhled šablony a vytvoříme si vlastní domovskou stránku. Naučíme se něco o rozložení stránek, použití bloky a přidávání jednotlivých prvků.

Váš nový web Vám poroste přímo před očima a s tímto českým WordPress návodem to zvládnete za pár hodin. Můžete vytovřit cokoliv Vás jen napadne. Od osobních stránek, přes firemní prezentace až po dropshipping a E-Shopy. Tvorba webů ve WordPressu je zkrátka jednoduchá a univerzalní.

Pokud jste tento WordPress tutorial dokoukali až do konce, nyní už víte jak vytvořit vlastní webové stránky přes WordPress. Jednoduše a srozumitelně. Můžete tvořit skvělé webové stránky, které jsou moderní, upravitelné a hlavně hezky vypadají.

Webhosting na 3 měsíce zdarma

Jako dárek jsem si pro Vás také připravil řadu nejnovějších slevových kupónů na různé webhostingy, takže maximálně ušetříte! Se slevovým kupónem máte totiž webhosting pro svůj nový WordPress web na 3 měsíce zcela zdarma. Za zkoušku tedy doslova nic nedáte. Pokud chcete ušetřit čas i peníze a vědět jak vytvořit svůj vlastní web ve WordPressu, sledujte tento WordPress tutorial a já Vám ukážu, jak na to! WordPress je na tvorbu webů skvělý :). Bavte se a tvořte weby!

 

 

Potřebujete pomoct s webem?

Pojďme společně probrat i váš projekt. Třeba u šálku dobré kávy!

ondrej dusek webdesigner praha